• Przedszkole

• 5 - 6 latki Stokrotki

•   WITAMY W GRUPIE „STOKROTKI”

Wychowawczyni: Jolanta Wróbel

Nasza grupa to 5 i 6 latki. W roku szkolnym 2023/2024 nasza grupa liczy 25 dzieci, a wśród nich jest                14 dziewczynek i 11 chłopców. Kilkoro z nas spędziło razem w przedszkolu już poprzedni rok,       ale teraz do naszej grupy dołączyły nowe dzieci. Chcemy się z nimi zaprzyjaźnić i razem zgodnie bawić. Wszyscy jesteśmy ciekawi świata, więc chętnie uczestniczymy we wspólnych zajęciach i zabawach. Najbardziej lubimy zajęcia na świeżym powietrzu. W pierwszych dniach  naszego pobytu w przedszkolu ustaliliśmy zasady, które będziemy przestrzegać, aby w naszej grupie wszyscy czuli się bezpiecznie i radośnie.

Opiekują się nami pani Jola, pani Angelika oraz pani Iwona, a o porządek w naszej sali dba pani Basia.

PROGRAMY EDUKACYJNE REALIZOWANE W GRUPIE

„STOKROTEK”

Projekt „Klub zdrowego przedszkolaka”

"Czyste powietrze wokół nas"