• Harmonogram zajęć pozalekcyjnych

        •  

          Harmonogram zajęć pozalekcyjnych

          w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2 

          w Wodzisławiu Śl.

          w roku szkolnym 2019/20 

           

          Lp. 

          Tematyka zajęć 

          Termin realizacji 

          prowadzący 

          1. 

          Kółko  polonistyczne i matematyczne w kl. III 

          wrzesień- czerwiec       Czwartek                       13.35- 14.20 

          1. Czekaj 

          2. 

          Kółko czytelnicze kl. IIa 

          Wrzesień-czerwiec Poniedziałek     12.40- 13.25

          1. Stachura 

          3.  

          Koło chemiczne dla uczniów przygotowujących się do konkursów 

          Wtorek 14.30 - 15.15 

                 M. Bąk-Wala 

          4.  

          Kółko artystyczne dla uczniów przygotowujących się do konkursów i biorących udział w przedstawieniach 

          wrzesień- czerwiec 

           

                 B. Góral 

          5. 

          Kółko teatralne 

          wrzesień - czerwiec  czwartek                                   13.35 - 15.10 

          S. Hanslik-Czubko, B. Góral,  I. Symoszyn 

          6. 

          Kółko polonistyczne 

           wrzesień - czerwiec 

          wtorek 7.10 - 7.55 

          S. Hanslik-Czubko 

           

          7. 

          Kółko polonistyczne - zajęcia z uczniem słabym i zdolnym 

           

          wrzesień- czerwiec 

          doraźnie, terminy ustalane na bieżąco 

          E. Guzy  

          7. 

           

          Kółko ortograficzne 

          październik - marzec 

          Środa 7.10- 7.55 

          S. Hanslik-Czubko 

           

          8. 

          Kółko z języka angielskiego dla uczniów klas 7 i 8 przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty 

          Wrzesień - czerwiec 

           Wtorek 7.10-7.55 

          M. Marcol 

          9. 

          Zajęcia dyrektorskie z języka angielskiego dla klas 6 

          6a – czwartek                        8.00-8.45                                  6b-piątek  8.00 - 8.45 

          M.Marcol 

          10 

          Zajęcia dyrektorskie z matematyki 

          6b – czwartek          

           8.00 - 8.45 

          K. Stefaniak 

          11 

          Zajęcia dyrektorskie z kreatywności 

          6a  – środa 

           8.00 - 8.45 

          K. Stefaniak 

           

          12 

          Koło matematyczne przygotowujące uczniów do konkursów 

          Czwartek  

          13.35-14.20 

          K. Stefaniak 

          12. 

          Sketchnoting – czyli myślimy i notujemy wizualnie 

          wrzesień – czerwiec 

          Środa 14:25 – 15:10 

          R. Sobina 

          13. 

          Zajęcia dyrektorskie z matematyki  kl 8 

          Czwartek    13:35 14:20                        

          I. Tkocz

          14. 

          Zajęcia z kreatywności (wrzesień) 

          Poniedziałek  

          7:10 – 8 :45  

          I. Tkocz 

          15. 

          Zajęcia przygotowujące do egzaminu po 8 klasie 

          Czwartek  

          7:10 – 7:55 

          I.Tkocz 

          16. 

          Kółko matematyczne dla klasy 6 7:10-7:55 (od października) 

          Poniedziałek  

          7:10 – 8 :45 

          I.Tkocz 

          17. 

           

          Zajęcia przyrodnicze - przygotowujące uczniów do konkursów, zabawy poprzez doświadczenia 

          wrzesień - czerwiec 
          piątek 14:25-15:10 

           

          S. Brenk 

           

           

          18. 

          Kółko polonistyczne-przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty 

           Piątek 7.10-7.55 

           

           

          I.Symoszyn 

           

           

           

           

          Kółko polonistyczne dla kl. IV 

           

           Środa 12.40-13.25 

           

          I.Symoszyn 

          19. 

           

           

          Program Mega Misja dla

          Klas I-III  

          W ramach zajęć świetlicowych

           T. Kabut

           

           20 .

           

           Zajęcia dyrektorskie z edukacji wczesnoszkolnej dla uczniów klasy I  

           Wtorek 11.45-11.30 

           

           

           T. Kabut

           21.  

           Kółko plastyczno-techniczne dla kl. II b 

           

           Czwartek 11:45- 12:30 

           I.  Kuś