• Harmonogram zajęć pozalekcyjnych

        •  

          Zajęcia pozalekcyjne, koła zaiteresowań w roku szkolnym 2020/21 
           

          Lp. 

          Rodzaj zajęcia 

          Dzień, godzina 

          klasa 

          Prowadzący 

          1. 

          Koło z j. polskiego 

           
           

          doraźnie  

          środa 7.15 

          VI a 

          VI b 

          Ewa Guzy 

          2. 

           
           

          Koło z j. polskiego 

          czwartek 

          12.45- 13.25 

          V A  

          Izabela Symoszyn 

          3. 

           
           

          Koło z j. polskiego 

          poniedziałek 

          14.25- 15.10 

          VIII 

          Izabela Symoszyn 

          4. 

          Zajęcia z matematyki  

          poniedziałek13.35-14.20 

          Środa 

          13.35-14.20 

          VIb 

           

          VIa 

          Katarzyna Stefaniak 

          5. 

          Zajęcia z matematyki  

           

          Czwartek 

          13.25-14.20 

          VIIa,  VIII 

          Katarzyna Stefaniak 

          6. 

          Koło z matematyki 
           

          Środa 

          16.00-16.45 

          online 

          VIII 

          Katarzyna Stefaniak 

          7. 

          Koło z j. polskiego 

           
           

          Poniedziałek 

          14.25- 15.10 

          VII a 

          VII b 

          Sonia Hanslik-Czubko 

          8. 

          Koło z j. polskiego 

          online 

          Wtorek 

          17.00-17.45 

          VII a 

          VII b 

          Sonia Hanslik-Czubko 

           
           

          9. 

          Przygotowania do egzaminu ósmoklasisty 

          Wtorek 

          8.00- 8.45 

          VII a 

          Sonia Hanslik-Czubko 

          10. 

          Przygotowania do egzaminu ósmoklasisty 

          Czwartek 

          7.10- 7.55 

           
           

          VII a 

          Sonia Hanslik-Czubko 

          11. 

          Przygotowania do egzaminu ósmoklasisty 

           
           

          co dwa tygodnie 

          Wtorek  

          14.25-15.10 

          piątek  

          13.25-14.20 

          VII b 

           
           

           
           

          VII a 

           
           

           
           

          Sylwia Brenk 

          12. 

          Przygotowania do egzaminu z j. angielskiego 

          7.00-7.45 
           

          VIII 

           
           

          Martyna Marcol 
           

          13. 

          Koło informatyczne  

          wtorek 

          14.25-15.10 
           

          VIIb 
           

           
           

          Ireneusz Tkocz 

          14. 

          Kółko matematyczne 

          Teams 

          VII b 

          Ireneusz Tkocz 

          15. 

          Koło wokalne  

           
           

          III a 

           
           

          Agnieszka Stachura 

          16. 

          Koło z j. anielskiego 

          Piątek 
          12.40 -13.25 

          VIb 
           

           
           

          Martyna Marcol 
           

          17. 

          Dzieci Maryi 

          wg   ustaleń , zazwyczaj sobota 10.00-11.30 
           

           
           

           
           

          ks. Jan Pietryga 

          18. 

          Kółko teatralne 

          Czwartek 

          11;45-12;30 

          III b  

           
           

          Izabela Kuś 

          19. 

           
          Kółko artystyczno - teatralne 

           
          Doraźnie wg potrzeb 

           

          Kl. IV – VIII 
           

           
           

           
          Bożena Góral 

          20. 

           
          Przygotowanie do konkursów 

           
          Doraźnie wg potrzeb 

           
          VIIa i VIIb 

           
           

           
          Ludmiła Kamińska 

          21. 

          Kółko teatralno – dramowe 

           

          Czwartki  

          IIa 

          Teresa Kabut  

          22. 

          Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 

           

           

          Piątki 8.00-8.30 

          IIIa 

           

           

          Agnieszka Stachura 

           

          23. 

          Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze 

          Poniedziałki 

          12.40 - 13.25 

          Kl.I 

           

           

          Alina Czekaj 

           

          24. 

          Gry i zabawy z językiem angielskim  

          Środa 12:45 – 13:30 

          Kl IIa (I półrocze), kl IIb ( II półrocze) 

          Anna Kowalska 

          25. 

          Kółko z fizyki 

          Co dwa tygodnie 

          Środa 7.00-7.45 

          VII 

          M.Hojka